- Twoje korzysci jako czlonka Premium
10% rabatu na artykuły
Priorytetowa wysyłka ekspresowa
Darmowa wysyłka
- Pomoc & Kontakt
Propozycje dla Ciebie
Filter
*Zawiera oceny miedzynarodowych sklepów parfumdreams. Oceny nie sa weryfikowane pod katem autentycznosci
Informacje o produkcie

Nuta głowy
bergamotka, drewno, drewno gwajakowe

Nuta serca
geranium, róża

Nuta podstawowa
agar, ambra, piżmo
nazwa
Eau de Parfum Spray, Aoud Flowers
Linia
Oud
Linia
Zapachy
zapach
kwiatowy, orientalny, zapach drewna
Woda perfumowana w sprayu Aoud Flowers charakteryzuje się kobiecym charakterem. Perfumy pochodzą z repertuaru marki Montale i otulają swoją użytkowniczkę słodkimi i pudrowymi aromatami. Kwiatowa nuta serca tworzy zmysłowe doznanie zapachowe, które wiernie towarzyszy swojej użytkowniczce każdego dnia. Praktyczny aluminiowy flakon chroni 16% kompozycję zapachową przed działaniem promieni słonecznych i ciepła.
Kobiecy zapach do noszenia na co dzień
Wraz z wodą perfumowaną w sprayu Aoud Flowers, perfumiarz Pierre Montale stworzył kompozycję zapachową, w której silnie dominują wpływy orientalne. Perfumy Aoud czerpią z jego ponad 30-letniej pracy w Arabii Saudyjskiej, gdzie tworzył już zapachy dla królowych i księżniczek. Drzewo sandałowe jest używane do stworzenia dominującego tonu, który podkreśla kosmopolityczną i nowoczesną stronę kobiet. Esencje z nagietka, róży i szafranu nadają kompozycji zmysłowy smak. Daj się zainspirować perfumom Aoud, które będą wiernym towarzyszem na co dzień!Zastosowanie
Perfumy, Extrait, Intense i woda toaletowa są rozpylane na nadgarstki i wewnętrzną stronę łokci, tył kolan, szyję i dekolt z odległości około 30 cm, w postaci sprayu lub atomizera.
Nanieść odrobinę na palec lub patyczek kosmetyczny i wklepać w płatki uszu, skronie, nadgarstki, zgięcia kolan, dekolt, kostki i wewnętrzną stronę łokci.
Nałóż krople olejku za uszami, na nadgarstki, końcówki włosów lub ubranie.
Parfum Roll-on nakłada się na nadgarstki, szyję, dekolt, zgięcia kolan i wewnętrzną stronę łokci.
Nanieść odrobinę na palec lub patyczek kosmetyczny i wklepać w płatki uszu, skronie, nadgarstki, zgięcia kolan, dekolt, kostki i wewnętrzną stronę łokci.
Nałóż krople olejku za uszami, na nadgarstki, końcówki włosów lub ubranie.
Parfum Roll-on nakłada się na nadgarstki, szyję, dekolt, zgięcia kolan i wewnętrzną stronę łokci.
Składniki
ALCOHOL DENAT • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • CITRONELLOL • LINALOOL • GERANIOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • LIMONENE • CITRAL • COUMARIN • FARNESOL • EUGENOL • ISOEUGENOL
Producent
To także może Cię zainteresować