- Twoje korzysci jako czlonka Premium
10% rabatu na artykuły
Priorytetowa wysyłka ekspresowa
Darmowa wysyłka
- Pomoc & Kontakt
The Balm Eyeliner & Mascara Schwing Liquid Eyeliner
Propozycje dla Ciebie
Filter
*Zawiera oceny miedzynarodowych sklepów parfumdreams. Oceny nie sa weryfikowane pod katem autentycznosci
Informacje o produkcie
nazwa
Schwing Liquid Eyeliner,
Linia
Eyeliner & Mascara
Linia
Oczy
cecha
szybkoschnący
Konsystencja
płynny
Typ produktu
sztyft z aplikatorem
Zastosowanie
oczy
Moc
mocny
Wykończenie
jedwab
Schwing Liquid Eyeliner od The Balm jest idealny dla odważnego eyelinera w stylu retro. Intensywna czerń umiejętnie podkreśla oczy i tworzy intensywne spojrzenie. Pasuje również do niemal każdego makijażu. Możesz użyć eyelinera i tuszu do rzęs, aby stworzyć uwodzicielskie kocie oczy. Doskonale nadaje się również do optycznego pogrubienia rzęs. Wystarczy nałożyć cienką kreskę wzdłuż linii rzęs.
Wskazówki dotyczące aplikacji
Dzięki wysoce napigmentowanemu kolorowi Schwing Liquid Eyeliner z gamy eyelinerów i tuszów do rzęs The Balm zapewnia wysokie krycie. Ma również długotrwałą trwałość. Eyeliner ma przyjemną, szybkoschnącą konsystencję i utrzymuje się przez długi czas. Nie rozmazuje się i dlatego jest niezawodnym towarzyszem przez cały dzień. Filcowa końcówka pozwala również na niezwykle precyzyjną aplikację, dzięki czemu można stworzyć nieskazitelny makijaż oczu.Zastosowanie
Nakładanie eyelinera wymaga odrobiny zręczności i dobrego przygotowania. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wcześniej zagruntować powiekę podkładem lub jasnym cieniem do powiek. Narysowanie kreski eyelinerem bez rozmazywania jest szczególnie trudne podczas kilku pierwszych aplikacji. Dlatego zaleca się umieszczanie małych kropek na linii rzęs, a następnie łączenie ich ze sobą. Pociągnij górną powiekę lekko do góry palcem drugiej ręki i nałóż kropki lub całą linię eyelinera jak najbliżej linii rzęs. Po nałożeniu trzymaj powiekę zamkniętą przez kilka sekund, aby eyeliner wysechł. Następnie można dokonać poprawek za pomocą wacika i płynu do demakijażu oczu.
Składniki
WASSER ((AQUA) EAU), ALKOHOL DENAT., GLYCERIN, PULLULAN, DINATRIUM-COCO-GLUCOSIDCITRAT, HEKTORIT, XANTHANGUMMI, ZITRONENSÄURE, NATRIUMHYDROXID, NATRIUMDEHYDROACETAT, EISENOXIDE (CI 77491, CI 77492, CI 77499), EISEN-AMMONIUMFERROCYANID (CI 77510).
Producent
To także może Cię zainteresować