- Twoje korzysci jako czlonka Premium
10% rabatu na artykuły
Priorytetowa wysyłka ekspresowa
Darmowa wysyłka
- Pomoc & Kontakt
Moschino Toy 2 Pearl Eau de Parfum Spray
Propozycje dla Ciebie
Filter
*Zawiera oceny miedzynarodowych sklepów parfumdreams. Oceny nie sa weryfikowane pod katem autentycznosci
Informacje o produkcie

Nuta głowy
cytryna, oregano

Nuta serca
frezja, jaśmin, piasek

Nuta podstawowa
cyprys, piżmo, wetyweria
nazwa
Eau de Parfum Spray,
Linia
Toy 2 Pearl
Linia
Zapachy dla kobiet
zapach
cytrusowy, świeży, zapach drewna
Co lubią panie i niektórzy panowie
Woda perfumowana w sprayu Toy 2 Pearl od marki Moschino to zapach, który zachwyci swoim zapachem wiele kobiet. Być może zainteresuje również jednego lub dwóch mężczyzn. Na parfumdreams.de perfumy te dostępne są w pojemnościach 30 ml i 50 ml.
Pojemnik, w którym ta woda perfumowana Moschino jest butelkowana, jest atrakcyjny sam w sobie. Tak zwany Toy Boy, tutaj w kolorach czerwonym i niebieskim, jest zabawną małą figurką. Zawarta w niej Toy 2 Pearl emanuje świeżym, drzewnym, intensywnym zapachem. Można go zatem uznać za zapach unisex.
Mieszanka świeżości, owoców i drzewnej cierpkości
Jako woda perfumowana w sprayu, Toy 2 Pearl korzysta z dobrze harmonizujących składników. Perfumy Moschino zawdzięczają swoją popularność równowadze zastosowanych zapachów. W nucie głowy lekko afrodyzjakalne oregano i świeżość cytryny otwierają drogę do kwiatowej, piaszczystej nuty serca. Tutaj kwiatowy, drzewny i pudrowy zapach frezji łączy się z kwiatowym, słodkim i zmysłowym jaśminem i piaskiem. Nuta bazy to już prawdziwa atrakcja, afrodyzjak i słodkie ciepło. Piżmo i wetyweria niezawodnie to zapewniają, podczas gdy pobudzający cyprys wnosi żywiczny, pikantny akord końcowy.Zastosowanie
Perfumy, Extrait, Intense i woda toaletowa są rozpylane na nadgarstki i wewnętrzną stronę łokci, tył kolan, szyję i dekolt z odległości około 30 cm, w postaci sprayu lub atomizera.
Nanieść odrobinę na palec lub patyczek kosmetyczny i wklepać w płatki uszu, skronie, nadgarstki, zgięcia kolan, dekolt, kostki i wewnętrzną stronę łokci.
Nałóż krople olejku za uszami, na nadgarstki, końcówki włosów lub ubranie.
Parfum Roll-on nakłada się na nadgarstki, szyję, dekolt, zgięcia kolan i wewnętrzną stronę łokci.
Nanieść odrobinę na palec lub patyczek kosmetyczny i wklepać w płatki uszu, skronie, nadgarstki, zgięcia kolan, dekolt, kostki i wewnętrzną stronę łokci.
Nałóż krople olejku za uszami, na nadgarstki, końcówki włosów lub ubranie.
Parfum Roll-on nakłada się na nadgarstki, szyję, dekolt, zgięcia kolan i wewnętrzną stronę łokci.
Składniki
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LINALOOL, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, CINNAMAL, GERANIOL, CITRONELLOL
Ostrzeżenia
Uwaga
Latwopalna ciecz i pary.
Producent
To także może Cię zainteresować